Slajdy Bitcoinów Poniżej 22.800 USD

We wtorek, 22 grudnia, największa krypto waluta według pułapu rynkowego na krótko zsuwa się poniżej 23.000 dolarów. W czasie prasy, Bitcoin (EXANTE: Bitcoin) jest notowany na 22.562 USD (-5.91%). Zapisz się do naszego kanału Telegram, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami kryptograficznymi i blokowymi.

exante.eu/trade Chart pary transakcyjnej USD/BTC od EXANTE Ze swojej strony, Ethereum spadło o -7.91% do 593.79 dolarów. XRP stracił najwięcej (-19.24%) i obecnie handluje na poziomie 0.456 dolarów. Łączny limit rynku krypto walutowego wynosi ponad 628 mld dolarów.

Zespół analityków FxPro twierdzi, że inwestorzy instytucjonalni mają silny wpływ na dynamikę cen na rynku kryptograficznym, dlatego też występuje niewielka rotacja aktywów. Analitycy dodali: „Altcoins wykazuje bardziej dramatyczne spadki, ponieważ w sektorze tym są bardziej impulsywni inwestorzy detaliczni“.

iHodl wcześniej poinformował, że giełda krypto walutowa EXMO zawiesiła wszystkie operacje wypłat, ponieważ od 21 grudnia o godzinie 2:27:02 UTC wykryła kilka dużych wypłat ze swoich gorących portfeli. Binance zawiesza usługi transakcyjne nad emisją z Matching Engine EXMO stracił następujące waluty cyfrowe: BTC, XRP, ZEC, USDT, ETC i ETH w EXMO. Nieznanemu hakerowi udało się uzyskać dostęp do gorących portfeli giełdy i wycofać prawie 5% wszystkich aktywów.