TO „MOMENT PRAWDY“ DLA BITCOIN’A, PONIEWAŻ HANDLUJE ON NA KLUCZOWYM POZIOMIE.

Bitcoin znalazł pewną stabilizację w regionie o średniej wartości 11 000 USD po ostatnim spadku do 11 100 USD.
Krypto waluta umacnia się obecnie w miarę jak walczy o utrzymanie rozmachu, a byki i niedźwiedzie w dużej mierze osiągają impas, gdy unosi się na wysokości 11 500 USD.
Analitycy zauważają obecnie, że kryptokur waluta benchmarku może być dobrze ustawiona, aby dostrzec znaczący krótkoterminowy wzrost, jeśli byki będą mogły bronić kluczowego poziomu technicznego.
Jednak brak jego odbicia w tym miejscu może spowodować jego obniżenie.
W związku z tym, Bitcoin Era wydaje się być teraz przedmiotem obrotu na poziomie „make or break“.
Bitcoin i zagregowany rynek kryptograficzny widziały pewne mieszane działania cenowe w ciągu ostatnich kilku dni i tygodni.

W następstwie informacji o decyzji Rezerwy Federalnej o pozwoleniu na wzrost inflacji powyżej 2%, cena BTC wzrosła do 11 600 USD. Ten wzrost był jednak krótkotrwały, gdyż wkrótce potem krypto szybko powróciło do niskich poziomów 11 100 dolarów.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Graj teraz!
Ta turbulencja uderzyła w siłę techniczną kryptojańskiej waluty, ale kupujący byli w stanie ochronić się przed nią, widząc jej dalsze minusy.

Od tego czasu wymazali prawie wszystkie straty, które pojawiły się w wyniku zniknięcia inwestorów z wiadomości Fed, a BTC jest teraz stabilne na poziomie 11 500 $.
Analitycy zauważają, że to, w którym momencie BTC dokona kolejnych transakcji, będzie w dużej mierze zależało od tego, jak zareaguje na jeden kluczowy poziom – czyniąc go „momentem prawdy“ dla BTC.

BITCOIN Z TRUDEM NABIERA ROZPĘDU, GDY ROZPOCZYNA SIĘ FAZA KONSOLIDACJI

W momencie pisania, Bitcoin jest notowany w dół po obecnej cenie 11.490 dolarów, która jest zbliżona do ceny, po której był notowany w ciągu ostatnich kilku dni i tygodni.
Wcześniej dzisiaj niedźwiedzie próbowały przejąć kontrolę nad BTC, kiedy zepchnęły go do poziomu 11.400 dolarów.

Ten spadek był jednak ulotny, ponieważ krypto waluta szybko odbiła się w kierunku 11.500 dolarów. Od tego momentu została ona złapana w ramach rozszerzonej walki z handlem bocznym.

Ponieważ Bitcoin pozostaje w zasięgu handlu makro pomiędzy 11.000 $ a 12.000 $, który z tych poziomów jest przełamany jako pierwszy powinien dać wgląd w jego średnioterminowy trend.

ANALITYK: TERAZ JEST MOMENT PRAWDY DLA BTC

Mówiąc o bliskiej perspektywie kryptokurrency, jeden z analityków wyjaśnił, że jest to teraz „moment prawdy“ dla Bitcoina, ponieważ brak odbicia się tutaj może uderzyć śmiertelnie w jego techniczną siłę.
„Moment prawdy“ (4h) 1) Złamany opór 2) Cofnięty 3) testowanie oporu jako podparcia 4) odbicie czy zgubienie?“
W jaki sposób krypto waluta w ciągu najbliższych kilku godzin powinna oferować znaczący wgląd w jej perspektywę krótkoterminową.